KURUMSAL

EYS SAAT AŞ, uzun yıllar saat sektörünün önde gelen markalarında üst düzey yöneticilik yapmış ve geniş pazarlama bayi ağı portföyüne sahip kurucu ortakları ile 2014 yılında kurulmuş olup, 2015 yılı itibari ile %100 yerli sermaye ile kendi tescilli markası PACOMARINE 'nin tasarım ve üretim süreci başlamıştır. PACOMARINE 2016 yılından itibaren kaliteli, yenilikçi tasarımlar ve uygun fiyat mottosu ile tüketicisiyle buluşmuştur.

41 yıllık bir İsviçre markası olan CLAUDE BERNAND, Dünya'nın ilk ve tek titanium markası olarak bilinen Alman firma BOCCIA TITANIUM ve Amerika'nın sıradaşı tasarım saat markası MULCO WATCHES gibi bir çok markanın distribütörlüklerini sürdüren EYS SAAT A.Ş sektörel tecrübe ve güçlü sermaye yapısı ile uluslararası marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sosyo - Ekonomik seviyelerdeki müşterilerin birbirinden farklı istek ve beklentilerine uygun cevap verebilmek adına, ayrı ayrı kategorilerde yedi özel konseptten oluşan PACOMARINE, tasarım ve üretimini tamamen kendi kontrolünde yapılarak yurt genelindeki çok geniş ve kaliteli bayileri aracılığı ile son kullanıcısına sunmaktadır.

EYS SAAT A.Ş‘nin distribütörü olduğu markalarında pazarlama ve teknik servis hizmetlerine devam etmektedir. Bayi ve satış sonrası hizmetler ağında ise öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir.

Tecrübesini bir yol haritası gibi kullanan EYS SAAT A.Ş; yeniliklere açık, araştıran, ilkelerine bağlı, amaç ve hedeflerini kararlı bir şekilde sürdürmektedir. Ulusal ve uluslararası arenada ise bir güven markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

KURUMSAL